Вітаємо Вас на сайті ВЕНТС! Наразі україномовна версія сайту знаходиться в стадії наповнення. З повним каталогом продукції компанії ВЕНТС можна ознайомитись за посиланням: www.vents.ua.

Новинки каталогу

  • Серія ВЕНТС ФліпСерія ВЕНТС Фліп нова серія

    Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

  • Серія ВЕНТС ВейвСерія ВЕНТС Вейв нова серія

    Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

  • Серія ВЕНТС СолідСерія ВЕНТС Солід нова серія

    Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю до 85 м3/год. Для монтажу у вентиляційних шахтах або з’єднання з повітропроводами Ø 100 мм.

Будьте в курсі

Youtube Vkontakte
RSS Підписка на блог
Вентс.ТВ

Новини з блогу

Відвідати наш блог

Кімнатна припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла МІКРА

Припливно-витяжна установка
МІКРА 60
Припливно-витяжна установка
МІКРА 150 Е
Припливно-витяжна установка
МІКРА 80 А3

 

Роль вентиляції у нашому житті

Повітря, яким ми дихаємо - де свіжість?

У вирі повсякденного життя ми, як правило, мало замислюємось, скільки часу проводимо в закритих приміщеннях – будинках, офісах, адміністративних будівлях, медичних закладах і т.д.

І весь цей час ми дихаємо разом з оточуючими нас людьми, вдихаючи обмежений обсяг повітря сумнівної чистоти та свіжості.

При цьому погане самопочуття, втома, головний біль та інші неприємні симптоми – перші ознаки негативного впливу на організм забрудненого несвіжого повітря, які ми рідко пов'язуємо саме з цією причиною.

Для людського організму атмосферне повітря відіграє винятково важливу роль, оскільки обмін речовин відбувається завдяки окисленню – поєднанню хімічних речовин з киснем, який переноситься за допомогою крові. За відсутності кисню процес окислення припиняється і життя організму зупиняється. Тому людині життєво необхідно постійно піклуватись про чистоту та свіжість повітря, яким вона дихає.

Повітря, яке наповнює квартири та приміщення, містить величезну кількість бактерій та пилу, всіляких парів, газів, а також інших відходів життєдіяльності "великого міста" і людей, що призводить до високої концентрації його забруднення. Чи варто говорити, що, вдихаючи таке повітря у власному будинку, ми швидше шкодимо своєму здоров'ю, ніж споживаємо достатню кількість кисню для нормальної життєдіяльності.

В полоні власних будинків…

У будь-якому житловому приміщенні в повітрі постійно присутні мікрочастинки та елементи різного роду, які створюють певну ступінь забруднення. За наявності гарної вентиляції та постійного повітрообміну, їх концентрація не перевищує допустимої норми та не представляє серйозної загрози для здоров'я людини. Але ситуація кардинально змінюється, коли мешканці, в бажанні максимально утеплити свої будинки, бездумно ізолюють всі можливі канали природного повітрообміну – склять балкони, утеплюють фасади, ущільнюють віконні рами, дверні прорізи, закривають всі щілини та перекривають вентиляційні канали.

В результаті, сучасні будинки з цегли та бетону, оздоблені склопакетами, металевими вхідними дверима, додатковим зовнішнім утепленням тощо, являють собою практично герметичну конструкцію.

Прагнення до зменшення втрат тепла і витрат на енергоносії призвели до майже досконалої ізоляції житла, у якому повітрю заблокували будь-яку можливість переміщення або обміну. При цьому системи природної вентиляції не в змозі забезпечити достатній повітрообмін, в результаті чого щільно закритий будинок просто "не дихає".

Добре теплоізольовані та закупорені в металопластикові вікна приміщення не можуть самі позбавлятись зайвої вологи, в результаті чого в приміщенні з'являються різноманітні запахи, накопичується затхле повітря, надмірна волога, різноманітні забруднювачі, встановлюється смердючий запах каналізації і навіть заводиться пліснява. Мікроклімат такого будинку стає шкідливим як для людей, які в ньому мешкають, так і для самого будинку.

Повітря у вашому будинку - погляд під мікроскопом

У будь-якій будівлі є, як мінімум, два джерела забруднення. Першим джерелом є будівельні матеріали, які застосовуються під час зведення будівлі, котрі надають понад 50 % всіх забруднень. Другим джерелом забруднень стають безпосередньо люди та їх життєдіяльність в будівлі.

У повітрі приміщення завжди містяться у зваженому стані різноманітні тверді частинки та мікроорганізми, котрі заносяться до будинку людиною, тваринами, а також проникають в нього через вентиляційні шахти та повітропроводи, які знаходяться у поганому стані. В погано провітрюваних приміщеннях ці мікроорганізми можуть викликати неприємний запах, відчуття дискомфорту, легке нездужання у вигляді нападів чхання і навіть призводити до появи різноманітних бактеріальних інфекцій.

Забруднювачами повітря житлових та побутових приміщень також є виділення різноманітних хімічних речовин, які використовуються в косметиці та шампунях, засобах для миття та чищення, а також пил, пара, тютюновий дим, газ формальдегід, який виділяється у повітря з синтетичних килимів, пінополіуретанової ізоляції, матеріалів оздоблення приміщення, з меблів; шкідливі хімічні сполуки, які виділяються побутовими приладами, концентрований вуглекислий газ та газ радон, який виділяється з ґрунту – і це далеко не повний перелік існуючих забруднювачів.

В результаті, в будинку із зачиненими вікнами відчувається задуха, повітря стає спертим, підвищується температура і вологість.

Кватирка - це не рішення

Частковим вирішенням проблеми забруднення повітря в приміщенні є створення природного повітрообміну через віконне провітрювання. Але й тут виникає низка незручних нюансів. Провітрювання через відкривання вікон призводить до неконтрольованого надлишкового потоку повітря і створює не зовсім безпечний для здоров'я людини протяг. Відчинивши вікна, Ви наповнюєте приміщення не свіжим повітрям, а повітрям із сумішшю з пилку рослин, тополиного пуху, вихлопних газів та пилу. При цьому збільшуються втрати тепла, що тягне за собою підвищення витрат на енергоносії.

В той же час, рівень вуличного шуму, який проникає в приміщення, може бути просто катастрофічним. Це особливо відчутно мешканцям, чиї будинки розташовані поруч із жвавими міськими дорогами та місцями масового відпочинку, поблизу перетину основних магістральних шляхів та пересадочних пунктів стратегічного призначення. Таким чином, ми не стільки провітрюємо приміщення, скільки допускаємо додатковий обсяг подразників та шкідливих речовин, не вирішуючи проблеми видалення забрудненого повітря.



 


 


Є РІШЕННЯ!

Для усунення проблем, пов'язаних з небезпекою для здоров'я людей, необхідно, щоб вологе, зіпсоване повітря регулярно виводилось назовні та замінювалось свіжим. Повітря, яке заново поступає, повинно постійно проникати в усі кімнати будинку чи квартири, щоб забезпечити повне та ефективне провітрювання. Тому єдиним правильним та раціональним вирішенням даної проблеми залишається організація в приміщенні ефективної примусової припливно-витяжної системи вентиляції повітря.

Як я можу зробити правильну вентиляцію в будинку?

Встановіть одну із сучасних кімнатних припливно-витяжних установок МІКРА!

МІКРА – це оптимальне рішення для організації енергозберігаючої вентиляції окремих кімнат у квартирах, приватних будинках, соціальних та комерційних приміщеннях.

Економічність

Кімнатні припливно-витяжні установки серії МІКРА – це повністю готові вентиляційні рішення, які забезпечують подачу свіжого повітря в приміщення, його фільтрацію та видалення забрудненого повітря на вулицю, а також, за необхідності, підігрів припливного повітря (МІКРА 150 Е).

Установка серії МІКРА – це ефективна і повноцінна вентиляція Вашого приміщення!

Енергозбереження та ефективність

Безперечною перевагою кімнатних вентиляційних установок серії МІКРА є здатність забезпечувати повернення тепла у приміщення (до 92 %) завдяки застосуванню спеціального рекуператора.

В принципі рекуперації закладено використання тепла забрудненого повітря, яке видаляється з приміщення, для нагріву припливного свіжого повітря.

Враховуючи те, що приміщення постійно втрачає тепло природнім шляхом, застосування технології утилізації тепла є найбільш актуальним з метою економії витрат на енергоносії.

 




Основні втрати тепла в будинку:

Фундамент – до 15 %
Зовнішні стіни – до 15 %
Вікна, двері – до 17 %
Система вентиляції – до 50 %
Дах – до 10 %

 





Установки серії МІКРА забезпечать приміщення чистим повітрям при мінімальному енергоспоживанні та безшумній роботі

 

Універсальність

Кімнатні припливно-витяжні установки серії МІКРА є актуальними в будь-який момент часу і для будь-яких приміщень, де створення системи централізованої вентиляції є економічно недоцільним:

  •  
  • для проектування системи вентиляції під час будівництва нового об'єкту;
  • під час реконструкції існуючих будівель та приміщень;
  • під час планового ремонту у вже готових приміщеннях.
Простота і зручність

Кімнатні припливно-витяжні установки серії МІКРА мають компактні розміри і встановлюються на зовнішню стіну будівлі всередині приміщення.

Вам будуть необхідні лише два наскрізних отвори діаметром 125 мм у стіні, які всередині приміщення закриваються декоративним корпусом установки.

Із зовнішньої сторони стіни встановлюється подвійний зовнішній ковпак, який виключає пряме потрапляння води та сторонніх предметів в установку.

Кімнатні вентиляційні установки серії МІКРА – це ефективна, надійна та енергозберігаюча вентиляція:
  • забезпечують приміщення чистим повітрям
  • відводять відпрацьоване повітря з приміщення
  • очищають повітря від пилу, комах
  • запобігають утворенню надмірної вологості та появі плісняви
  • працюють безшумно
  • повертають тепло
  • нагрівають повітря до необхідної температури (МІКРА 150 Е)
  • зменшують витрати на опалення взимку та кондиціювання влітку
  • працюють з мінімальним енергоспоживанням
  • розраховані на безперервний режим роботи